У зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції при підготовці машин перед здачею в оренду новому клієнтові, крім мийки кузова і прибирання салону автомобіля, ми ввели додаткову обробку поверхонь антисептиком і дезінфікуючу обробку.

Звернувшись в компанію Автопрокат «4WHEELS» Суми ви можете бути впевнені у власній безпеці. Всі наші автомобілі проходять ретельну дезінфекцію, як зовні, так і всередині після повернення клієнтом. Сучасне обладнання і комплексна обробка дозволяють знищити патогени в найбільш недоступних місцях. Використовувані препарати абсолютно безпечні для людини і сертифіковані в Україні.

Мийка кузова із застосуванням активної піни

Висока концентрації активних речовин в піні забезпечує видалення найстійкішою бруду і дезінфікує кузов зовні. Діюча речовина руйнує зчеплення бруду з елементами кузова і знезаражує поверхню.

Дезінфекція салону автомобіля

На початковому етапі для видалення сміття і пилу всередині салону проводиться прибирання всіх поверхонь пилососом з подальшою обробкою сухим туманом і дезинфікуючим розчином (антисептиком).

Апарат перетворює рідини на масляній основі в сухий туман з найдрібніших частинок, які проникають в пори, щілини, отвори і порожнини, видаляючи неприємні запахи, пил і дезінфікують.

Проводиться обробка всіх пластикових, гумових та металевих поверхонь всередині салону. Знезаражуючий розчин має антимікробну активність відносно бактерій, вірусів, патогенних грибів і цвілі. Засіб не вимагає подальшого видалення, не залишає розлучень і слідів. Користуватися автомобілем можна відразу ж після висихання засобу.