Оренда автомобіля

Наша компанія надає послуги прокату автомобілів в Сумах більше 6 років. Ви можете взяти авто в оренду на добу або більше – максимальний термін оренди машини не обмежений! Зверніть увагу, у нас діє зручна система знижок – ознайомтеся з цінами і підберіть кращий варіант для себе!

Довгострокова оренда авто

Оренда авто на тривалий термін несе в собі незаперечні переваги – машина буде завжди під рукою під час обумовленого терміну, а вартість прокату авто на добу зменшиться пропорційно кількості днів оренди (знижка від 10% – обговорюється індивідуально).

Трансфер по Україні

Якщо вам необхідно дістатися до аеропорту або ж / д вокзал з максимальним комфортом і в оптимальні терміни – рекомендуємо замовити послугу трансферу по Україні. Наприклад, вартість трансферу в / з аеропорту «Бориспіль» становить всього 2800 грн.

Також ви можете взяти в оренду (повернути) автомобіль прямо на місці вашого прибуття або відправлення за додаткову плату.

Більш того, ми готові зустріти гостей нашого міста в будь-якій точці України і передати автомобіль в оренду в будь-який зручний для вас час.

Оренда автомобіля з водієм

Коли у вас виникає потреба виїхати за місто, відправитися на вечірку з друзями, з’їздити на бізнес-зустріч або інші подібні ситуації, але немає можливості або бажання особисто керувати автомобілем, то оптимальне рішення в подібній ситуації – це оренда автомобіля з водієм. Досвідчений і ввічливий водій-професіонал швидко доставить вас додому після вечірки або будь-якого іншого заходу, доставить на вокзал або в аеропорт з усім можливим комфортом.

Оренда автомобіля з водієм в Сумах дозволить Вам без перешкод розважатися або вирішувати ділові питання, шофер буде чекати стільки, скільки потрібно.