Щоб взяти машину в прокат у «4 Колеса», рекомендовано пройти кілька простих кроків:

  1. Вибрати оптимальну пропозицію – короткострокова чи довгострокова оренда, трансфер по Україні, автотранспорт із водієм.
  2. Підібрати модель із представлених варіантів. У нашому розпорядженні сучасні та технічно справні машини найпопулярніших марок: Renault, Ford, Volkswagen, Hyundai.
  3. Зателефонувати за контактним номером або відвідати наш офіс, надавши мінімальний пакет документів – паспорт, ІПН та права водія.
  4. Забрати самостійно чи замовити адресну доставку. Всі машини подаються після хімчистки з повним баком та гумою по сезону.

Важливо враховувати, що є вікові обмеження та вимоги до водійського стажу. Орендар має бути старше 25 років з досвідом керування більше року. Заставна сума залежить від класу авто. Крім того, існує допустимий пробіг – 250 км на добу. За кожен кілометр понад норму доведеться доплатити по 1,5 грн. У вартість включено страхування перед третіми особами. За бажання придбати повну страховку КАСКО, потрібно сплатити 25% від обумовленої суми. У такому разі ви захистите себе від непередбачених ситуацій, наприклад, пошкодження, крадіжки або підпалу, заподіяння шкоди іншим особам, їхньому майну.

При несправностях слід якомога раніше зв’язатися з техпідтримкою та розповісти про те, що сталося. Фахівці оперативно займуться вирішенням проблеми після отримання заявки. Шукати поломку та намагатися усунути її самостійно не слід. Ініціатива орендаря неодмінно обернеться штрафами. Детальну інформацію щодо пунктів договору можна отримати за телефоном.