Компанія «4WHEELS» пропонуємо автомобілі напрокат без водія на будь-який період оренди. В автопарку компанії представлені транспортні засоби 2011-2018 років випуску, тому Ви легко підберете для себе машину будь категорії від економ до VIP-класу. Серед них можна знайти такі марки: Renault, Wolksvagen, Kia, Peugeot і інші авто в прокат в Сумах. Також клієнтам надається можливість отримати ексклюзивні моделі, позашляховики і комерційні машини.

Всі пропоновані автомобілі знаходяться у відмінному зовнішньому і технічному стані, тому ви можете відразу після оформлення відправлятися як в ділову поїздку, так і на відпочинок.

Вибираєте прокат авто для щоденного використання? У нас надається оренда авто для будь-яких випадків: ділові зустрічі, трансфер гостей, виписка дружини з пологового будинку, весілля, виїзд на природу, переїзд та транспортування речей. З ним ви можете здійснювати поїздку з друзями, рідними або колегами.

Прокат автомобіля без водія – це просто!

П’ять причин оформити прокат автомобіля без водія в Сумах у нас:

  • Лояльні вимоги – орендувати машину в Сумах може громадянин віком від 25 років, з водійським стажем від 1 року, при наявності паспорта і прав.
  • Великий вибір машин для оренди у власному автопарку – близько 10 марок автомобілів різних класів.
  • Гнучка цінова політика – Ви можете взяти в прокат автомобіль в Сумах з оплатою за добу або на тривалий період. При довгостроковому користуванні авто надається зі знижками до 40%!
  • Гарантія справності – наші співробітники регулярно проводять техогляд, уважно перевіряють і готують машини в прокат в Сумах перед кожною поїздкою. Ми не працюємо з тими, хто недбало ставиться до орендованого авто.
  • Ми також надаємо послугу прокату автомобілів без водіїв для юридичних осіб і організацій.

Всі транспортні засоби мають страховку, вартість якої вже входить в остаточний розрахунок послуги. Оплатити прокат авто можна будь-яким зручним для вас способом: готівкою, кредитною карткою або прямим переказом через банк. Всі умови прописуються в договорі при оформленні в присутності клієнта, тому ви можете бути впевнені в чесному співробітництві.